Kancelaria prawna Karnatowski Wierzchowska

⚓ The Way of the Sailor

Radca Prawny
Błażej Karnatowski

tel. 77 557 14 10
e-mail: sekretariat@kpkw.eu

Adwokat
Agnieszka Wierzchowska

⚓ The Way of the Sailor

Radca Prawny
Błażej Karnatowski

Adwokat
Agnieszka Wierzchowska

tel. 77 557 14 10
e-mail: kancelaria@kpkw.eu

Wideokonferencja

Nasza misja

Kancelaria oferuje pełny zakres usług prawnych. W ramach kancelarii KPKW działają dwa działy odpowiedzialne za obsługę: Klientów Instytucjonalnych oraz Klientów Indywidualnych. Pozwala nam to łączyć wszechstronność z koniecznością specjalizacji w określonych dziedzinach prawa.

Konsekwentnie staramy się, aby fundamentem naszych relacji z Klientami było wzajemne zaufanie. Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów tak, by mogli komfortowo realizować swe zamierzenia, plany i pasje zawodowe.

Wyróżnia nas szybkość reakcji, staranność w działaniu oraz najwyższy standard świadczonych usług, które łączymy z optymalnym poziomem wynagrodzenia, elastycznością oraz kreatywnością proponowanych rozwiązań.

Misją Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem potrzeb indywidualnego klienta. Pragniemy zaoferować naszym klientom poczucie bezpieczeństwa prawnego, dzięki któremu nasza współpraca z nimi będzie długofalowa i stała.

Zakres usług

Osobom fizycznym Kancelaria oferuje kompleksową (przedsądową i procesową) obsługę spraw: karnych, ze stosunku pracy, odszkodowawczych oraz cywilnych, w tym rodzinnych.

Specjalizujemy się również w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli, sprawców wypadków drogowych, szpitali (…) itd.

Prowadzimy sprawy indywidualne i zbiorowe. Grupom konsumentów, złożonym co najmniej z 10 osób o identycznych roszczeniach, proponujemy dochodzenie odszkodowań w wygodnych i tanich postępowaniach grupowych.

Wynagrodzenie

 

Wynagrodzenie za prowadzenie obsługi prawnej jest ustalane indywidualnie, w zależności od przyjętej formy współpracy, preferencji Klienta oraz specyfiki zlecenia.

  • Stawka godzinowa – jest to forma wynagrodzenia stosowana najczęściej przy zleceniach jednorazowych. Stawka za godzinę pracy jest ustalana indywidualnie z Klientem i zależy m.in. od: rodzaju i stopnia komplikacji powierzonej sprawy, objętości dokumentacji i materiałów, konieczności posługiwania się językiem obcym itp. Wielkość stawki może ulegać zmniejszeniu po przekroczeniu określonych limitów w danym okresie rozliczeniowym (stawka degresywna).
  • Wynagrodzenie ryczałtowe – ta forma rozliczeń stosowana jest głównie przy stałej obsłudze oraz przy zleceniach jednorazowych, w których z góry jesteśmy w stanie przewidzieć zakres prac niezbędny do realizacji zlecenia.

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

Przy ustalaniu wynagrodzenia za prowadzenie spraw sądowych odwołujemy się do stawek minimalnych przewidzianych w obowiązujących przepisach Rozporządzeń Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 w sprawie opłat za czynności adwokackie/radcowskie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez adwokata/radcę prawnego ustanowionego z urzędu, powiększone o podatek VAT. W sprawach bardziej złożonych albo przy powierzeniu większej liczby jednorodnych spraw możliwe jest ustalenie odmiennych zasad, w tym z wykorzystaniem tzw. success fee (pactum de quota litis).

Kontakt

Dane kontaktowe

Spotkania z Klientami kancelarii organizujemy w miastach:

  • Wrocław,
  • Milicz,
  • Brzeg,
  • Opole
  • oraz po wcześniejszym umówieniu terminu i godziny telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Porad prawnych, w przypadkach tego wymagających, udzielamy także przez internet.

Siedziba Kancelarii:

Błażej Karnatowski Kancelaria Prawna
ul. Chopina 13/2
49-300 Brzeg
NIP: 747 169 11 83
Nr rachunku: ING Bank Śląski S.A.
16 1050 1490 1000 0092 6203 3237

Agnieszka Wierzchowska Kancelaria Adwokacka
ul. Wojska Polskiego 5a/12
56-300 Milicz
NIP: 916 131 04 37
Nr rachunku: ING Bank Śląski S.A.
22 1050 1490 1000 0092 0311 1449

Kontakt mailowy i telefoniczny:

e-mail: kancelaria@kpkw.eu lub sekretariat@kpkw.eu
telefon stacjonarny: 77 557 14 10
tel. kom. 664 772 472 lub 609 467 960

Jeżeli jest problem z wysyłaniem wiadomości za pomocą formularza, zapraszamy do kontaktu na adres: blazej.karnatowski(*)gmail.com

(*) – zastąp małpką!

Mapa dojazdu - Brzeg

Mapa dojazdu - Milicz

Algohex Facebook Icon