Kancelaria prawna Karnatowski Wierzchowska

⚓ The Way of the Sailor

Radca Prawny
Błażej Karnatowski

tel. 77 557 14 10
e-mail: sekretariat@kpkw.eu

Adwokat
Agnieszka Wierzchowska

⚓ The Way of the Sailor

Radca Prawny
Błażej Karnatowski

Adwokat
Agnieszka Wierzchowska

tel. 77 557 14 10
e-mail: kancelaria@kpkw.eu

Wideokonferencja

O nas

Adwokat
Agnieszka Wierzchowska

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Zawód adwokata wykonuje od 2014 r. Swoje doświadczenie zdobywała już w trakcie studiów, pracując w renomowanych, kancelariach adwokackich, a następnie odbywając aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów w postępowaniach (przedsądowych i sądowych) głównie z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, podziały majątku), prawa cywilnego (własność, spadki, ochrona dóbr osobistych) oraz prawa karnego (w tym prawa karnego wykonawczego).

Prywatnie jest miłośniczką zwierząt i kibicem siatkówki. Uwielbia spacery z psem, jazdę konną, narciarstwo. Praktykuje jogę.

Radca Prawny
Błażej Karnatowski

Prowadzi kancelarię radcowską od 2013 r. Wcześniej zdobywał doświadczenie w kancelarii prawnej Iurico z Wrocławia. Ukończył studia na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, szeroko rozumianych sprawach handlowych, sprawach cywilnych i pracowniczych, biorąc udział w wymagających postępowaniach sądowych.

Żeglarstwo to jego pasja, którą realizuje w każdej wolnej chwili. Interesuje się każdą aktywną formą wypoczynku m.in. kolarstwem, trekkingiem, nurkowaniem czy jazdą konną.

Prowadzi stronę The Way of the Sailor, która pozwala na organizację wypraw żeglarskich w Chorwacji, Grecji i na Bałtyku dla znajomych oraz innych osób zainteresowanych.

Algohex Facebook Icon